Bārtas Pumpurs 2017

10.04.2017
2017.gada 13.maijā plkst. 10:00 jau trešo gadu pēc kārtas no apzīmētas vietas “Laņģeris”, Rucavas novadā, startēs pavasara laivošanas svētki “Bārtas Pumpurs”. Svētkus rīko SIA “Tūrisma attīstības grupa” un biedrība “Tūrisma klubs “OGA”” sadarbībā ar Grobiņas, Nīcas, Priekules un Rucavas novadu pašvaldībām ar mērķi popularizēt laivošanu Bārtas upē vienlaikus vairojot laivotāju zināšanas par Bārtas upi, kā arī Grobiņas, Nīcas, Priekules un Rucavas novadiem, to apkārtni un dabas bagātībām.

“Bārtas Pumpurs” – tā ir pasakaina atpūta, laivojot Bārtas upes gleznainajos līkločos! Distances garums ir aptuveni 12 km, tāpēc piemērots ikvienam – gan ģimenēm ar bērniem, gan draugu pulciņiem. Bez tam distancē būs iespēja piedalīties dažādās veiklības un atjautības aktivitātēs speciālos kontrolpunktos. Distances noslēgumā kempingā “Ods” ikvienu sagaidīs garda “Lielā zupa” un kempinga saimnieku firmas zīme “Medījumu putra”, kā arī neiztikt bez izglītojošiem un izklaidējošiem pārsteigumiem, ko sagatavojis Liepājas reģionālais atkritumu apsaimniekošanas centrs “Liepājas RAS” un citi svētku atbalstītāji. Jāuzsver, ka “Bārtas pumpurs” nav ātruma sacensības – balvas saņems 9 erudītākās un veiklākās ekipāžas, kā arī 3 viskrāšņāk un atraktīvāk ģērbušās ekipāžas. Šī gada tēma: “Vikingu ceļotājs”.

     Balvu fondu veido dāvanu karte izbraucienam Bārtas upē ar liellaivu “Bartinera”, dāvanu karte nakšņošanai kempingā “Ods” un kempingā “Zvejnieki”, dāvanu karte no aktīvās atpūtas centra “Kuršu Vikingu apmetne”, labumu grozi no “Otaņķu Gardumiem”, “Kurzemes Gaļsaimnieka” un “Priekules maiznieka”, dāvanu kartes no stādaudzētavas “Cielavas” un “Escape Room Karosta”, kā arī SIA “Compaqpeat” kūdras maisi un dizina rotaļlietas no “Lavendertoys”.

 "Bārtas Pumpurs nolikums meklē te: Nolikums

 Pieteikumu meklē Te: Pieteikums 

 Vairāk informācijas, pieteikšanās un nolikumu meklē: www.facebook.com/bartaspumpurs

 

Informāciju sagatavoja:

SIA “Tūrisma attīstības grupa”

tel. 26486189

 

Jaunākās aktivitātes

15.May '24
Meklējam IT zinātāju ar laivošanas pieredzi
 
15.May '23

Viens no iecienītākajiem laivošanas posmiem, kurā darbojas vairākas laivu nomas.

Maršutu var pagarināt, sākot no Grī...

 
17.Mar '23
Vai kāds ir braucis pa Lobi, Ja ir tad kādos posmos?
 
18.Jun '21
Valsts zinātniskais institūts BIOR aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties unikālā citizen science jeb sabiedriskās zinātnes iniciat...
 
27.May '21
Sazinieties ar mums - riverways@kurzemesregions.lv, lai ievietotu sava uzņēmuma informāciju