"Koncerts upē, brokastis rasā"

26.07.2018
Jau otro gadu biedrība „Bārtas upes radošā apvienība” organizē rītausmas koncertu „Ausma 2018”. Šī gada devīze ir „koncerts upē, brokastis rasā”, tāpēc 25. augusta rītā pirms saulrieta aicināsim pulcēties Nīcā „Upeskrastos” pie Bārtas upes, kur novietot savas automašīnas, lai kāptu laivās un rīta klusumā klausītos akustisko koncertu, kur mūs ar savu muzikālo priekšnesumu priecēs Ieva Tālberga, vokālā grupa „Mirgo”, Kārlis Kazāks, Nils Kuncītis, Reinis Lapa un „Liepājas mežragu kvartets”.

Koncerta sākums plkst. 5.00 no rīta. Nomas laivu skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Aicināti ierasties arī klausītāji ar savām laivām un peldlīdzekļiem, protams, ievērojot drošību uz ūdens. Ir iespējams arī ierasties iepriekšējā vakarā un nakšņot teltī. Visiem dalībniekiem līdzi jāņem lukturītis un siltas drēbes.

Pēc koncerta ap plkst. 7.00 „Upeskrastos” varēs baudīt uzkodas, tēju, kafiju un dzērienu rīta možumam. Brokastu laikā patīkamu noskaņojumu palīdzēs radīt Guntara Mazika mūzikas izvēle, savukārt acu baudai varēs būs skatāma Liepājas mākslinieces Agneses Rudzītes gleznu izstāde „Check in* AUSMA” (*reģistrēties), kas būs izvietota laivu šķūnī.

Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā koncerts notiks „Upeskrastu” šķūnī.

Pasākums notiks sadarbībā ar Nīcas novada domi, „Sofijas laivas” un „Sīpoli Design”. Vairāk informāciju uzzināt var, zvanot Annai (t. 22015141) vai rakstot biedriba.bura@gmail.com.

Jaunākās aktivitātes

15.May '24
Meklējam IT zinātāju ar laivošanas pieredzi
 
15.May '23

Viens no iecienītākajiem laivošanas posmiem, kurā darbojas vairākas laivu nomas.

Maršutu var pagarināt, sākot no Grī...

 
17.Mar '23
Vai kāds ir braucis pa Lobi, Ja ir tad kādos posmos?
 
18.Jun '21
Valsts zinātniskais institūts BIOR aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties unikālā citizen science jeb sabiedriskās zinātnes iniciat...
 
27.May '21
Sazinieties ar mums - riverways@kurzemesregions.lv, lai ievietotu sava uzņēmuma informāciju