Ko te var atrast?

28.05.2020
Sveiciens Upesogas mājas lapā! Ko te var atrast un kā tas palīdzēs plānot Tavu piedzīvojumu ar laivu dabā?

Sadaļā Maršruti – karte ar iezīmētām vairāk kā 50 upēm Latvijā – Kurzemē, Vidzemē un Pierīgā, šogad papildinām portālu arī ar Zemgales un Latgales laivojamām upēm. Te arī ir ap 20 upēm Igaunijā!

Pie katras upes – atradīsies karti, upes aprakstu, maršrutu piemērus, apskates vietas un pakalpojumus, kas pieejami gar upi un pats galvenais – Laivu nomu kontaktus.

Pieredzējušiem laivotājiem – sadaļā Maršruti pie katras upes – ir iespēja “izveido savu maršrutu”, kas ļauj pašam plānot savu maršrutu, mērot tā garumu, ar sevis izvēlētu sākuma un finiša punktu. Seko instrukcijām uz ekrāna! !!!!!!

 Sadaļā Noderīgi atradīsiet padomus laivu brauciena plānošanai un laivu izvēlei, kā arī elektroniskās pdf versijas ūdenstūrisma kartēm.

 Lai izdevies piedzīvojums dabā!

 

Jaunākās aktivitātes

15.May '23

Viens no iecienītākajiem laivošanas posmiem, kurā darbojas vairākas laivu nomas.

Maršutu var pagarināt, sākot no Grī...

 
17.Mar '23
Vai kāds ir braucis pa Lobi, Ja ir tad kādos posmos?
 
18.Jun '21
Valsts zinātniskais institūts BIOR aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties unikālā citizen science jeb sabiedriskās zinātnes iniciat...
 
27.May '21
Sazinieties ar mums - riverways@kurzemesregions.lv, lai ievietotu sava uzņēmuma informāciju
 
08.Jun '20
Sākot ar 1.jūniju, Kurzemes plānošanas reģions turpina akciju aktīvākam dzīvesveidam, ko iesāka pagājušajā gadā ar nosaukumu #takoKurzemē! J...